« بازگشت به صفحه قبل

بوم و ستون جوشکاری همراه با سوئینگ

بوم و ستون جوشکاری همراه با سوئینگمجموعه جوش کلدینگ(cladding) یک ابزاری است که جهت گرداندن ،زاویه دادن وتغییر ارتفاع قطعه کارو جوشکاری طولی یا دایری ساده (با استوانه)به کارر می رود.تغییر ارتفاع تورچ جوش وحرکت طولی تورچ نیز از امکانات دستگاه می باشد.

جهت نگه داری حرکت دادن تورچ بطور طولی وارتفاع نسبت به قطعه کاربکار گرفته می رود.تنظیم ارتفاع توسط موتور AC حرکت طولی تورچ بطور موتورایزر (استپ موتور) وکاملا قابل کنترل انجام میپذیرد.جهت نگه  داشتن استوانه های بلند یک گرداننده هرز گرد نیز روی پایه بوم و ستون تعبیه شده است.


 • توضیحات تکمیلی

  اطلاعات اضافه

  اجزایی دستگاه

  -پوزیشنر هیدرولیک
  -بوم وستون ۲x۲
  -واحد کنترل
  -دستگاه جوش ( MIG/MAG )

 • نظرات (0)

  دیدگاهها

  هنوز هیچ بررسی ثبت نشده است، میخواهید اولین بررسی را شما ثبت کنید

  اولین بررسی را شما ارسال کنید “بوم و ستون جوشکاری همراه با سوئینگ”

 • کاتالوگ کلیه محصولات
  کاتالوگ تمام محصولات
 • پوزیشنر
  این دستگاه جهت نگه داری قطعه کار به یک صفحه با شیارهای T شکل مجهزَشده است . این صفحه قابلیت حرکت دورانی با سرعت متغییر و قابلیت زاویه گیر  نسبت به خط افق وتغییر ارتفاع قطعه کار داراست . قطعه کار باید روی این صفحه نصب گردد . کلیه حرکت های این صفحه زیر بار کاما قابل انجام است . حرکت دایروی توسط موتور AC وسایر حرکت ها توسط جکهای هیدرولیک انجام می پذیرد . دربغل پوزیشنریک تابلوی برق نیز تعبیه شده که برق مربوط به پوزیشنر درآن نصب شده است . درروی تابلو کلیدهای تحریک کننده جکهای هیدرولیکی نیز تعبیه شده است . این کلیدها عبارتند از : کلیدبالا ، پایین قطعه وکلید زاویه دادن قطعه ، درقسمت پایین این تابلو کلیدهای star , stop پمپ هیدرولیک قرار دارد . همچنین اینورتر فرکانسی تغییر دهنده دور موتور Ac نیزداخل این تابلو قرار دارد که پنل آن روی درب این تابلو قراردارد.جهت سنجش زاویه گردش یک اینکودر درزیر پوزیشنر تعبیه گردیده است.کابل برق این قسمت باید به طور جداگانه وصل شود . برق این قسمت در جلوی تابلو آن قرار دارد .
 • تابلو کنترل  و پنل اپراتور
  این واحد شامل تابلو کنترل و پنل اپراتور و HMI    می باشد که روی بوم وستون نصب شده واز طریقPLC  کنترل های مربوط را انجام می دهد.درداخل این تابلو رله هاو درایو استپ موتور ومنبع تغذیه و PLC قرار گرفته است .