« بازگشت به صفحه قبل

بوم و ستون الکترواسلگ پروتابل KESW

بوم و ستون الکترواسلگ پروتابل KESWشرح فرایند :

این فرآیند جوشکاری به‌عنوان روشی جهت اتصال مقاطع خیلی ضخیم در موقعیت عمود یا نزدیک به عمود به‌صورت جوش سربالا در یک پاس شناخته می‌شود و جوشکاری مقاطع غیر قابل دسترسی که با فرآیندهای جوشکاری قوسی معمولی امکان جوشکاری آن غیر ممکن و یا به سختی امکان‌پذیر است را فراهم می‌نماید. • توضیحات

  توضیحات محصول

  * فراهم نمودن امکان جوشکاری تمام سطوح باکس و استیفنرهای داخل
  * فرآیند جوشکاری کاملاً اتوماتیک با حداقل میزان خستگی اپراتور
  * بدون نیاز به پخ زنی و لبه‌سازی استیفنر برای تمامی ضخامت‌ها
  * جوشکاری با حداقل میزان تابیدگی و تنش پسماند در قطعه
  * جوشکاری سریع و در حداقل زمان ممکن به صورت سربالا
  * نرخ رسوب بالا و حداکثر تا حدود ۲۰ کیلوگرم در ساعت
  * هزینه تمام شده نهایی کمتر نسبت به سایر روش‌ها
  * ایجاد جوش با نفوذ کامل (CJP) تنها در یک پاس
  * کیفیت بالای جوش با حداقل میزان عیوب جوش
  * بدون نیاز به حرکت قطعه حین کار
  * عدم وجود پاشش مذاب ، صدا و دود
  * مصرف فلاکس بسیار کم، در حدود نیم کیلوگرم به ازای هر ۱۰ کیلوگرم جوش
  * تولید کلیه تجهیزات و مواد مصرفی در داخل کشور و امکان بهره‌گیری سریع از آموزش، خدمات و تأمین

 • توضیحات تکمیلی

  اطلاعات اضافه

  بوم و ستون و هد جوشکاری

  بوم و ستون باید ساختار فلزی مستحکم، حرکتی روان با دقتی بالا داشته باشد و دارای سرعت حرکتی قابل قبولی باشد و در آن از موتورها، چرخ دنده‌ها، تجهیزات الکترونیکی و دیگر قطعات با کیفیت بالا به کار رفته باشد و هد جوشکاری نیز که تعداد آن می‌تواند متفاوت باشد توانایی عبور سیم‌جوش به قطر mm ۳٫۲ را داشته باشد.

  منبع تغذیه

  منابع تغذیه جوش الکترواسلگ (ESW) شباهت زیادی به منابع تغذیه جوش زیرپودری (SAW) دارند، خریداران بایستی به این نکته توجه داشته باشند که منابع تغذیه مخصوص جوشکاری الکترواسلگ بایستی دارای خروجی DCEP و منحنی مشخصه آمپرـ ولتاژ CV باشند. همچنین بایستی توانایی تأمین شدت جریان جوشکاری را در محدوده ۴۰۰ تا ۸۰۰ آمپر با دوره کاری %۱۰۰ و تأمین ولتاژ جوشکاری در محدوده ۳۰ تا ۵۵ ولت را داشته باشد. در صورتی که منبع تغذیه جوشکاری توانایی تأمین ولتاژ جوشکاری به میزان کافی را نداشته باشد، احتمال بروز عیب ذوب ناقص (LOF) در محل اتصال افزایش می‌یابد.

 • کاتالوگ کلیه محصولات
  کاتالوگ تمام محصولات
 • کاربرد
  این روش در ساخت و مونتاژ باکس‌های ساختمانی و جوشکاری استیفنرهای داخلی به وجه چهارم ستون که پیش از این با مشکلات عدیده ای روبرو بود کاربرد بسیار دارد. با این روش امکان جوشکاری استیفنرها به دیواره داخلی باکس در یک پاس جوشکاری فراهم گردیده است. و همچنین در صنایع ریلی و راه‌آهن، ماشین‌سازی، مخازن تحت فشار، کشتی‌سازی، ریخته‌گری، پل‌سازی و …  کاربرد دارد و در تمامی کدها و استانداردها ( AWS D1.1 ، ASME ، API ) شناخته شده و مورد تایید می‌باشد.